خیابون و کوچمون رو فرش انداختن بخاطر شب قدر،برای خوندن دعای مورد علاقم،جوشن کبیر :) کاش نبات هم میتونست بره لابه لای جمعیت،تا بدون توجه به اطرافش،عشق کنه با خداش :)

چقدر قشنگه که اسم های خدا رو صدا بزنی،فکرشو بکن خدا آخرش بگه خب عزیزم چی میخوای؟دارم فکر میکنم اون لحظه چی بگم به خدا،اصلا چی میتونم بگم؟ :))

دوستت دارم خدا،خیلیییییی دوستت دارم‌،دلم میخواد گریه کنم،دلم میخواد بگم تو چه وضعیتی بودم و تو چجور ساختیش برام :) هزار بارم میم بگه تو دروغی و واقعیت نداری،من باورش نمیکنم،چون تو بغلم کردی،چون من حست میکنم :)

خدایا تنهام نزار،من و به حال خودم رها نکن،دلم میخواد هر روز بهت نزدیک تر شم،اونقدری که چیزی نتونه بینمون فاصله بندازه.

پارسال همین شب،گناه بزرگی مرتکب شدم،سیاهی محض.ولی الان.ولی امشب.خدایا تو چیکار کردی با نبات؟

میخوام یه تصمیم جدید بگیرم،خدایا کمکم کن دچار تردید نشم :) میشه بسازیش برام؟میشه مثل همیشه مهربونی رو در حقم تموم کنی؟چقدر بزرگی تو خدا.چقدر خوبی تو :)

پنجره رو باز گذاشتم تا بیرون رو نگاه کنم،یه حس خوب و قشنگی دارم :) [خدایا مرسی]

پ.ن:امشب دعا کنیم خدا مریض ها رو شفا بده :) 

دعا کنیم خدا هیچ انسانی رو ناامید نکنه :)

دعا کنیم برای کنکوری ها و پشت کنکوری ها :)

دعا کنیم هیچ پدری شرمنده خانوادش نشه :)

دعا کنیم همین الان یهویی حال دل هرکسی گرفته خوب بشه و ته قلبش آروم بشه :)

دعا کنیم برای خوشحالی و خوشبختی دیگران :)

امشب دعا کنیم برای همدیگه :)

امشب اول ببخشیم خودمون رو،بعد ببخشیم هر کیو که اذیتمون کرده :)

از ته قلبم میخوام به هرچی که میخواید برسید،از ته قلبم از خدا میخوام زندگیتون آروم باشه،جوری که بتونید از ته دل بخندید و شادیتون رو با دیگران تقسیم کنید :)

خدایا بساز برامون،که تو بسازی قشنگ تره :)♡

+خدایا شکرت♡

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها